Instalacje telefonii bezprzewodowej DECT

rtx

Z uwagi na prostotę instalacji i wygodę użytkowania oraz różnorodność produktów systemy DECT IP coraz częściej zastępują tradycyjne sznurowe aparaty telefoniczne.

Najprostsze systemy DECT IP składają się z kilku ( do 8 ) słuchawek bezprzewodowych, które komunikują się z pojedynczą stacją bazową podłączona do sieci ethernet, łączącą się z lokalnym serwerem teleinformatrycznym, lub usługą w chmurze.

Bardziej zaawansowane systemy DECT IP mogą działać na znacznie większym obszarze i obsługiwać firmy wielooddziałowe. Mogą składać się z kilkuset słuchawek bezprzewodowych i anten pozwalających na przełączenie prowadzonej rozmowy z jednej anteny do innej w czasie, gdy połączenie jest aktywne.

Najbardziej zaawansowane systemy DECT IP dostarczają także dodatkowe informacje: powiadomienia alarmowe, komunikaty tekstowe ( systemy pagingowe ). Sprawdzają się znakomicie w szpitalach, domach opieki, obiektach przemysłowych, hotelach, magazynach i zakładach karnych.

Oferujemy pomiary, projektowanie i instalacje systemów DECT firm: RTX, GIGASET, PANASINIC, ASCOM dobierając rozwiązania do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów.