Systemy DECT IP

DECT IP

Dla firm i instytucji, gdzie całość lub część personelu często się przemieszcza, a powinna być stale dostępna pod telefonem, lub w przypadku gdy okablowanie teleinformatyczne w miejscu prowadzenia działalności jest niewystarczające, lub takiego okablowania nie ma najwygodniejszym rozwiązaniem jest system telefonii bezprzewodowej DECT IP.

 

 

System DECT IP składa się z niezbędnej ilości anten (zapewniających pokrycie swym zasięgiem wymaganego obszaru ) i bezprzewodowych słuchawek DECT wraz z ładowarkami. W zależności od producenta może być też konieczny moduł sterujący.
Głównymi atutami systemu DECT IP są: mobilność użytkowników, duży obszar użytkowania, którego wielkość można dowolnie modyfikować, możliwość bezprzerwowego prowadzenia rozmów podczas poruszania się po całym obszarze objętym zasięgiem anten.

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy DECT IP firm: RTX, GIGASET, PANASONIC składające się z pojedynczej bazy DECT i kilku słuchawek bezprzewodowych, jak też zaawansowane systemy mogące składać się z dwustu stacji bazowych i kilkuset słuchawek.