Firma ASSET to przedsiębiorstwo z 20-letnia tradycją. Od początku swojej historii związane z branżą telekomunikacyjną. Od 2007 roku na podstawie wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych prowadzimy działalność jako operator telekomunikacyjny.

Naszym klientom proponujemy usługę audytu teleinformatycznego. Ma ona na celu zdobycie niezbędnej wiedzy o poprawności realizacji i rentowności zagadnień teleinformatycznych w przedsiębiorstwie takich jak obniżenie kosztów abonamentu i połączeń.

Jednym z wiodących kierunków działalności firmy ASSET jest instalacja sieci komputerowych (teleinformatycznych). Wykonujemy je w dowolnym standardzie zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klientów.

Oferta usług elektrycznych firmy ASSET obejmuje:

  • projektowanie oraz montaż instalacji elektrycznych,
  • pomiar natężenia oświetlenia w budynku,
  • wykonywanie pomiarów odbiorczych oraz okresowych instalacjach elektrycznych do 1kV,

W ramach instalacji niskoprądowych firma ASSET wykonuje, uruchamia i serwisuje:

Firma ASSET oferuje swoim klientom sprzedaż kompletnych rozwiązań teleinformatycznych polegającą na audycie, dostawie, wdrożeniu, utrzymaniu  sprzętu i usług.

Dla firm, które nie posiadają własnej kadry IT, bądź chcą skoncentrować się na zagadnieniach zbieżnych z profilem swojej działalności proponujemy przejęcie i optymalizację posiadanych usług teleinformatycznych oraz przejęcie obsługi

Świadczymy usługi naprawy i serwisu: sieci teleinformatycznych, alarmowych, kontroli dostępu, CCTV, central telefonicznych (serwerów teleinformatycznych), urządzeń alarmowych, kontroli dostępu, CCTV.