Integracja domofonów z centralą telefoniczną

Centrale telefoniczne i serwery telekomunikacyjne to urządzenia przeznaczone do dystrybucji głosu. Wszędzie tam, gdzie są zainstalowane centrale telefoniczne i istnieje potrzeba uruchomienia systemu bramofonowego proponujemy wykorzystanie serwera telekomunikacyjnego do obsługi bramofonów. Dzięki takiemu rozwiązaniu wzbogacamy standardowa funkcjonalność bramofonów o nowe możliwości, do których należą:

  • przeprowadzenie połączenia z bramofonu z osoba znajdującą się w odległej lokalizacji,
  • otworzenie bramy spoza lokalizacji, w której znajduje się serwer telekomunikacyjny,
  • wykonanie z bramofonu połączenia telefonicznego na dowolny numer miejski (numery alarmowe).

Bramofonów zintegrowanych z serwerem teleinformatycznym możemy używać jak urządzeń przyzywowych.

W przypadku videodomofonów proponujemy: obsługiwać sygnał audio poprzez serwer telekomunikacyjny, natomiast video osobnym wideorejestratorem i monitorem. Takie podejście zapewnia osiągniecie maksymalnej funkcjonalności videodomofonu.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości bramofony przeznaczone do współpracy z centralami telefonicznymi. W zależności od modelu i wykonania bramofony mogą być montowane na elewacjach, ogrodzeniach, jak też wewnątrz budynków. Ich funkcjonalność wykracza poza typowe funkcje bramofonów, ograniczających wyłącznie dostęp do budynków / terenów dla osób z zewnątrz. Mogą być wyposażone w systemem kontroli dostępu lub kamerę. Znajdują zastosowanie w biurowcach, zakładach produkcyjnych, na parkingach czy nawet w domach – wszędzie, gdzie można je podłączyć do dowolnego serwera telekomunikacyjnego. Zapewniają przede wszystkim komfortową obsługę oraz wygodną instalację i serwis.

Oferujemy urządzenia różniące się technologią:

  • bramofony pracujące z linią analogową,
  • bramofony VoIP.

oraz funkcjonalnością:

Jesteśmy dystrybutorem bramofonów: Slican, ITS-Pancode, Helios.